Є два способи виведення токсичних речовин із організму – класична детоксикація або УБОД. Перший спосіб дозволяє очистити організм вдома або в стаціонарі, підходить для наркоманів та алкоголіків. Другий метод підходить тим, хто вживає опіати і потребує екстреної наркологічної допомоги.

 

Відновлювальна крапельниця для алкоголіка

Для чого встановлюється відновлювальна крапельниця для алкоголіка? При запійному алкоголізмі в організмі накопичуються токсичні речовини. Для їх якнайшвидшого виведення використовується екстрена детоксикація. Лікар встановить крапельницю у домашніх умовах або стаціонарно для виведення продуктів розпаду спиртного з організму.

У складі крапельниці містяться поживні речовини, які прискорюють процес очищення організму від токсинів. Також у складі ліків є протиблювотні, знеболювальні, заспокійливі препарати, завдання яких швидко стабілізувати всі життєво важливі процеси в організмі, відновити його нормальну діяльність.

Детоксикація алкоголіків

Детоксикація алкоголіків спрямована на виведення із запою. Очищення організму від токсичних речовин відбувається завдяки медикаментам, які використовує лікар. Схема лікування підбирається індивідуально для кожної людини і забезпечує поліпшення самопочуття людини, що питає, вже через 2-3 години.

Крім того, ми проводимо екстрену детоксикацію алкоголіків. При таких симптомах як блювота з кров'ю, неадекватна поведінка, тремор кінцівок, прискорене серцебиття та ін. рекомендується негайно звернутися по наркологічну допомогу, щоб стабілізувати стан п'яниці.

Екстрена детоксикація алкоголіків

Якщо організм отруєний токсичними речовинами з'являються порушення у роботі організму – серцево-судинній системі, нирках, печінці, ШКТ. Алкоголік відчуває нудоту, блювання, запаморочення, похмілля. У таких ситуаціях необхідна екстрена детоксикація алкоголіків у стаціонарі наркологічного центру.

Не відкладайте вирішення проблеми на завтра. Допоможіть близькій людині вже зараз – оформіть виклик нарколога додому на нашому сайті та скористайтеся професійними послугами лікаря-нарколога. Це допоможе обірвати запой і стабілізувати стан людини, яка п'є.