Лікування наркоманії та алкоголізму ХарківЛікування наркоманії у Харкові – це комплексний підхід до відновлення організму та психіки. Під час первинної консультації фахівці діагностують стан, у якому знаходиться залежна людина та проводять із нею мотиваційну бесіду, щоб переконати пройти курс лікування наркоманії у реабілітаційному центрі.
Лікування алкоголізму Харків – єдине правильне рішення, якщо ви втомилися терпіти пияцтво чоловіка і не знаєте, як допомогти йому кинути пити. Запійний алкоголізм призводить до згубних наслідків, тому ми рекомендуємо запобігти проблемі на ранній стадії формування за допомогою курсу реабілітації.

Комплексне лікування наркоманії та алкоголізму в реабілітаційному центрі

Комплексне лікування наркоманії в наркологічному центрі є ефективним методом позбавлення залежності. Поетапний курс реабілітації дозволяє позбавитися фізичних проявів залежності та усунути «тягу» - психологічне бажання вживати. Наші фахівці проконсультують вас про ефективні методи лікування наркоманії. Комплексна програма відновлення підбирається в індивідуальному порядку. Повний курс лікування дозволяє позбутися залежності у 98% випадків та уникнути зриву в майбутньому. Дотримуючись всіх рекомендацій фахівців під час лікування ви зможете повернутися до тверезого та здорового способу життя.

 


Лікування наркоманії Харків

Лікування наркоманії – це актуальна тема на сьогоднішній день. Не лише дорослі, а й підлітки потрапляють у пастку залежності. Наркологічна клініка для наркоманів у Харкові надає допомогу тим людям, які не можуть кинути вживати ПАР самостійно.


Лікування алкоголізму Харків Ви повинні звернутися до команди професіоналів наркологічного реабілітаційного центру «Свобода». Команда спеціалістів з хімічної залежності складається з лікаря-нарколога, психологів, психіатра та інших співробітників, які нададуть вам наркологічну та психотерапевтичну допомогу.


Наркологічна допомога Харків

Наркологічний реабілітаційний центр “Свобода” пропонує послуги виїзд нарколога на будинок Харків та наркологічна допомога вдома (допомога лікаря нарколога Харків, крапельниця на дому Харків)


Ігроманія – хвороба як лікувати Ігроманія – це хвороба. Як її лікувати? Залежність від комп'ютерних або азартних ігор виникає через надлишок вільного часу, психологічні труднощі, непорозуміння з близькими, відсутність цілей у житті. Ми допоможемо позбутися психологічної залежності.
Як розпочати лікування від залежності?
Мотивуємо на лікування

Дуже рідко хворий усвідомлює необхідність серйозних кроків, ситуація здається йому цілком контрольованою, за принципом – захочу і сам кину. Насправді, це самообман. Досвідчені психологи нашого наркологічного центру у Харкові розробляють з урахуванням індивідуальних особливостей програму мотивації для хворого. Дуже важливо враховувати також особливості його сім'ї. Мотиваційна бесіда проходить вдома у пацієнта у спокійній та комфортній для нього обстановці.

 

Детоксикація

Один з найбільш важливих етапів лікування залежно від наркотиків та алкоголізму це, безумовно – очищення організму детоксикацією. Детоксикація організму, дозволить у стислі терміни значно покращити самопочуття залежної людини та приступити до наступних етапів одужання. Для цього він застосовуються спеціальні лікарські засоби, вони сприяють виведенню токсинів з організму.

 

Початок реабілітації

Основа, на якій будується реабілітаційний курс – високоефективна, всесвітньо відома програма 12 кроків. У програму включені як групові, так і індивідуальні заняття з психологом, художня терапія, група взаємодопомоги для залежних, спортивні заняття, а також розважальні заходи.
Весь курс лікування проходить в умовах стаціонару від 3 до 6 місяців.

 

Повернення до нормального життя

Основний напрямок - соціальна адаптація, повернення до нормального середовища, до соціуму. Обов'язково треба так побудувати програму дій та соціальної взаємодії, щоб не допустити навіть шансу на рецидив. Для всіх, хто пройшов нашу програму реабілітації, ми намагаємося організувати можливість навчання з отриманням нових знань і навіть шанси для реалізації себе в нових професіях.

 

Ми страхуємо вас від зриву

Ми ніколи не кидаємо своїх пацієнтів віч-на-віч із проблемою, навіть після повного завершення курсу. Вже після повного завершення програми, багатьом просто необхідна допомога і фахівці нашого реабілітаційного центру допомагають як особисто, так і у складі груп для спілкування зі схожими проблемами. У нас давно діють групи взаємодопомоги, де люди можуть продовжити спілкуватися, підтримуючи один одного, можуть поділитися своїми переживаннями та успіхами.

Отримати безкоштовну консультацію