Як перевірити дитину на вживання наркотиків?

Ознаки фізичного:

- погана координація рухів (похитування або спотикання);
- різкі стрибки артеріального тиску;
- розлад шлунково-кишкового тракту;
- блідість або почервоніння шкіри;
- розширені або звужені зіниці, почервонілі або каламутні очі;
- незв'язне, уповільнене або прискорене мовлення;
- втрата апетиту, схуднення або надмірне вживання їжі;
- хронічний кашель;

Очевидні ознаки:

- закопчені ложки, фольга;
- капсули, бульбашки, бляшанки;
- пачки ліків снодійної або заспокійливої дії;
- сліди від уколів (особливо на венах), порізи, синці;
- папірці та грошові купюри, згорнуті в трубочки;
- папироси в пачках з-під цигарок.

Залежність психотропних препаратів можна розпізнати на ранній стадії завдяки лабораторним аналізам. За позитивного тесту ми запропонуємо пройти курс відновлення в стаціонарі.

Цей сучасний вид діагностики допоможе виявити зміст психотропів. Своєчасне тестування запобігатиме розвитку наркозалежності. Співробітники реабілітаційного центру підберуть ефективне лікування наркоманії.

Де проводяться тести на наркотики

Тести на наркотики Бровари проводяться в реабілітаційному центрі. Процедура сприяє ранній діагностиці залежності. Реабілітація наркоманів із позитивним результатом допоможе позбавитися шкідливих звичок.

  • Лабораторні дослідження роблять лікарі. Коли результати стануть відомі, ми забезпечимо вас професійною допомогою. Мотивація лікування при позитивному аналізі (метод психологічної інтервенції) використовується, щоб переконати наркомана пройти реабілітацію;
  • Для тестування вдома нарколог робить забір матеріалів, відправляє в лабораторію для клінічного аналізу. Ми дотримуємося анонімності наших пацієнтів, не передаємо результатів експертизи третім особам, надаємо допомогу без постановки на наркологічний облік.

Якщо вам здається, що близька людина звикла до хімічних речовин - не відкладайте вирішення проблеми на завтра. Ми здійснюємо дослідження на вживання ПАР стаціонарно або вдома.

Як і будь-яка інша хвороба, співзалежність постійно розвивається та характеризується цілим комплексом симптомів захворювання. При співзалежності, я вважаю найважливішим визначити та розповісти, як розвиваються психологічні симптоми цієї хвороби, як розвиваються соціальні проблеми у сім'ї, у міру розвитку хвороби співзалежність.

На початку розвитку хвороби стає очевидним особливе ставлення співзалежного батька до вживання наркотиків та алкоголю дитиною.

На перших етапах розвитку хвороби формується та розвивається певний захист способу життя близької людини, яка вживає наркотики та алкоголь. Формується система хибних переконань та пояснень про те, що без алкоголю та наркотиків жити дуже складно та неможливо. На початку, батьки цілком охоче приймають пояснення від залежної людини, чому вона весь час вживає наркотики та алкоголь.

У цей період руйнується ефективна сімейна взаємодія між батьками та дітьми. Співзалежні дедалі більше починають переживати з приводу того, що оточуючі, знайомі, друзі, сусіди будуть неправильно, негативно оцінюватимуть складну ситуацію в їхній сім'ї.

Занепокоєння зростає та переростає у постійну тривогу, з приводу конкретних сімейних проблем. У залежної дитини з'являються видимі проблеми у поведінці, провали у пам'яті під час вживання та сп'яніння, і оточуючі бачать ненормальність поведінки людини. Постійна тривога переростає у страх і почуття провини через те, що знайомі люди дізнаються про справжній розмір проблеми наркотиків усередині сім'ї.

Як переконати алкоголіка лікуватися

Якщо ви не отримуєте переконати алкоголіка лікуватися, цьому є пояснення. Особливістю хімічної залежності є заперечення проблем із вживанням та відмова від допомоги. Алкоголік намагатиметься переконати вас у тому, що він контролює ситуацію і може кинути пити будь-якої миті.

Коли хтось із членів сім'ї страждає на алкогольну залежність, актуальним питанням стає – як умовити алкоголіка на лікування. Відправити на лікування питущої людини можна лише за умови, що вона сама хоче кинути пити і має добровільне бажання пройти курс реабілітації.

Якщо ви не можете знайти потрібні слова, щоб переконати близьку людину в необхідності вжити заходів – зверніться до нашого психолога. Фахівець проведе мотиваційну бесіду з людиною, яка п'є, і допоможе їй усвідомити шкоду алкоголю, а також погодитися на лікування в реабілітаційному центрі.

Психологічна залежність від комп'ютерних ігор або азартних розваг називається граманією. Цей емоційний розлад не менш небезпечний, ніж алкоголізм або наркоманія. Згодом воно прогресує, повністю знищуючи нормальне соціальне життя людини.

Причини психічного розладу
Залежність від комп'ютерних ігор може виникнути у будь-якому віці. Розвитку розладу сприяють різні чинники, пов'язані з способом життя. Сьогодні нерідко зустрічається патологічна залежність підлітків від комп'ютерних ігор, усунути яку самостійно неможливо.

Наркоманія - справжнє лихо нашого століття поряд з алкоголізмом, ігроманією та іншими згубними уподобаннями. Це прогресуюча недуга, яка провокує регулярне вживання особами різної статі та віку різноманітних наркотичних речовин. Вони погано впливають на всі органи та системи організму, а також емоційний та моральний стан людини, руйнуючи її здоров'я та життя. У хворого виникають проблеми у всіх сферах життя – таких, як особиста, сім'я, робота. Він намагається відсторонитися від людей, навіть близьких, замикається у собі, стає байдужим до всього та агресивним. Таку людину чекає повна деградація особи і життя далеко від усіх. Якщо його своєчасно не вилікувати, не протягнути руку допомоги, все може закінчитися смертю.

Переконати алкоголіка не пити самотужки не вийде. Так як його залежність настільки сильна, що він не в змозі усвідомити наслідки пияцтва, відповідно кожен алкоголік дотримується хибних переконань про те, що може кинути пити будь-якої миті, але насправді справи інакше.

Якщо вам вдалося переконати алкоголіка лікуватися – подальший розвиток подій залежатиме від того, чи є у нього щире бажання відмовитись від спиртного чи ні. Часто буває так, що члени сім'ї не можуть умовити п'яницю пройти лікування, тому вони звертаються до нас. Фахівці працюють з виїздом додому і допоможуть питущій людині погодитися на лікування.