Після прибуття в центрі близько трьох місяців я відчула, що в моєму сину відбулися кардинальні зміни, адже завдяки індивідуальному підходу, сприятливим умовам прибуття та грамотній роботі фахівців мій син подолав свої страхи та наркотичну залежність..

Мій син вживав наркотики, і алкоголь протягом двох років, ми з батьком не знали, як йому правильно допомогти, від розмов він завжди ухилявся, йшов з дому, втратив роботу, друзів і нашу довіру. Ми звернулися за допомогою до оздоровчого реабілітаційного центру Свобода в Харкові це була наша остання надія і наші очікування виправдалися, після проходження курсу реабілітації наш син зараз перебуває у тверезості.

Багато разів кодувався, але результатів це не приносило і із запою самостійно вийти не в змозі. -ти місяців реабілітації мій син не п'є понад рік.

Вживав близько 5 років амфетамін і марихуану. За час вживання життя втратило фарби та інтерес, почав сумніватися у своїх силах та перебував постійно у депресії. Одного дня я вирішив покінчити зі своєю деградацією і звернувся до рідних за допомогою. 

Більшість життя я вживав наркотики, приблизно 10 років. Я почав шукати якесь місце, де мені могли б допомогти, і знайшов цей центр. Мені нічого не залишалося, крім того, щоб зателефонувати туди та домовиться про зустріч. Після зустрічі я наступного дня поїхав туди. Завдяки якісній роботі, приємній атмосфері та індивідуальному підходу працівників центру, я розібрався у собі та змінив свій погляд на багато речей. Завів добрих друзів та познайомився з цікавими людьми.

Я зіткнувся з такою проблемою, як алкоголізм. Останнім часом, тому що я почав занадто багато пити, у мене почалися серйозні проблеми зі здоров'ям. Я зрозумів, що я самостійно не в змозі впоратися зі своєю проблемою. Я подивився в інтернеті місця, де могли б допомогти. Я знайшов це реабілітаційний центр. Приїхавши сюди, я отримав індивідуальний підхід з боку працівників, їхня підтримка та розуміння дали мені сил переглянути все моє життя. 

У зв'язку із тривалим вживанням алкоголю, близько 10 років. Моє фізичне та психологічне здоров'я занепало, що я вже знав, що робити. Родичі знайшли центр Свобода і ось після проходження реабілітації, у мене залишилися тільки добрі спогади про людей, які працювали зі мною і всіляко допомагали мені у одужанні. Там все сприяє одужанню – тиха дружня атмосфера, гарне харчування, спілкування з людьми.

Я довго ламав голову, як мені кинути наркотики. Численні спроби залишити самому лише призводили до збільшення доз. Вже не говорю про проблеми в сім'ї, все було жахливо. Я перетворювався на тварину. Я зрозумів, що треба щось робити, заліз в інтернет і знайшов наркологічну клініку Свобода. Мене зацікавило це місце, і я вирішив спробувати. Мені втрачати вже нічого.
Дякую центру та його співробітникам, я вже більше двох років у тверезості.

Я залежний і до залежності відношуся негативно. Хочу з вами поділитись своїми переживаннями. Вживаючи наркотики, втратив усе, що в мене було, я заплутався і не бачив свого майбутнього. Доходило навіть до суїциду, але мене врятували. Я шукав вихід, намагався кинути наркотики самостійно, прокопувався в клініках, але щойно виходив, знову починав вживати. Допомогу я знайшов у клініці Свобода. Завдяки цьому місцю, моє життя змінилося, почали налагоджуватися стосунки з батьками, почав спілкуватися з дружиною, знайшов роботу.

Мені 26 років, народився та виріс у місті Чутове. На жаль, останні 6 років вживав наркотики. Останні кілька років я систематично вживав трамадол і кодтерпін. За ці роки я втратив сенс життя і, крім наркотиків, мене нічого не цікавило. Я замкнувся у собі і стосунки із сім'єю зіпсувалися, мені перестали вірити. Я виносив з дому речі, тому що через моє вживання я втратив роботу.
У центрі дуже якісна добірка спеціалістів. Хочу подякувати всім цим людям, вони змінили мій погляд на багато речей, вони поділилися зі мною знаннями. Я вдячний їм за весь час, який я провів тут у реабілітаційному центрі.

Багато років курив спайс. Я дуже багато разів намагався кинути сам, думав змогу, але це виявилося складніше, ніж я припускав. Тому я звернувся до наркологічного центру у Харкові. Завдяки психокорекції, різноманітним програмам та індивідуальній роботі консультантів я навчився боротися зі своєю проблемою.

Когда я начал воровать дома что бы купить наркотики это заметили родители. Меня заставили рассказать что я наркоман.
Родители нашли телефон клиники и мы приехали сюда. В клинике я был 4 месяца. Я познакомился с хорошими ребятами с которыми мы вместе лечились которые тоже были когда-то наркоманами как и я. Сейчас я уже год ничего не употребляю. 

Довгий час я вживав різні наркотики та алкоголь. Останні півроку – щодня, у великих дозах. Почала руйнуватися сім'я, неможливо було ходити на роботу. У результаті довелося зізнатися дружині, яка мене підтримала, ми разом в інтернеті знайшли контакти центру, зателефонували, домовилися. Спочатку було важко, тяжко фізично, доки пройшов абстинентний синдром. Я не до кінця розумів, де я перебуваю. Але завдяки працівникам центру я швидко зміг прийти до тями, отримував необхідне мені лікування. Потім працюючи разом із психологами і на програмах розвитку зміг зрозуміти свою згубну звичку, розібратися в собі.