Для тих, що зіткнувся з проблемою залежності не секрет, що можна зняти ломку наркомана вдома. У стаціонарі, у свою чергу, вам також допоможуть позбутися абстинентного синдрому. Що ж вибрати? Орієнтуйтеся на те, в якому стані перебуває залежна людина. Якщо вам потрібна екстрена допомога – викличте нарколога додому.

Дезінтоксикаційна терапія (детоксикація від наркотиків) допомагає вивести токсичні речовини з організму за короткий термін. Для тих, хто вживає наркотики опіумної групи проводитися ультрашвидка опійна детоксикація – метод УБОД є швидким та безпечним способом очищення організму.

Як зняти ломку від наркотиків

Якщо ви хочете зняти ломку від наркотиків, не намагайтеся зробити це самостійно. Зверніться до лікаря-нарколога, який приїде до вас додому та проведе очищення організму від токсинів за допомогою детоксикації або УБОД. Другий спосіб підходить для тих, хто вживає наркотики опіумної групи.

Спеціаліст у галузі наркології зможе з точністю випередити стаж вживання, вид речовини та дозування, щоб підібрати правильну схему медикаментозного лікування. Довіряючи професіоналу, ви отримаєте ефективну наркологічну допомогу в Харкові анонімно, за доступною ціною.

Зняття ломки від наркотиків стаціонарно

Ми рекомендуємо проводити зняття ломки від наркотиків стаціонарно. Перевага такого підходу в тому, що наркозалежна людина перебуватиме під цілодобовим наглядом бригади медиків та наркологів, що забезпечить їй необхідну медичну та наркологічну допомогу.

У стаціонарі наркологічного центру виключено ймовірність зриву. Ні для кого не секрет, що про детоксикації в медичній установі або міській наркологічній лікарні людина має доступ на вулицю і може зашкодити лікуванню, якщо вживатиме наркотик, який придбає він сам або принесуть його друзі.

Викликати нарколога додому

Ви можете викликати нарколога на будинок для наркомана, якщо життя вашої близької людини в небезпеці. При передозуванні або наркотичній ломці не намагайтеся допомогти самостійному. Довіртеся професіоналам, які зможуть швидко покращити стан наркозалежного організму.

Лікар надає анонімну допомогу вдома або в стаціонарі. Не використовуйте народні засоби для лікування залежності від наркотиків, не звертайтеся до ворожок та інших сумнівних видів лікування. У нашому реабілітаційному центрі працюють наркологи вищої категорії, які допоможуть позбавитися наслідків вживання.