Громанія - це хвороба. Як її лікувати? Залежність від комп'ютерних або азартних ігор виникає через надлишок вільного часу, психологічні труднощі, непорозуміння з близькими, відсутність цілей у житті. Реабілітаційний центр допоможе позбавитися психологічної залежності.

Що відчуває ігроман під час гри? Він отримує порцію адреналіну та дофаміну від азарту, який відчуває. При програші ситуація змінюється – людина стає дратівливою, відчуває злість, розпач. При виграші – штучний приплив позитивних емоцій, що призводить до подальшого розвитку залежності.

Ігрова залежність, лікування

Лікування ігрової залежності починається з психологічної інтервенції. Це допоможе з'ясувати причину уподобання та подолати заперечення. Коли людина прийме добровільне рішення пройти реабілітацію та змінити своє життя – ми складемо індивідуальний план лікування та допоможемо вирішити проблему.

Залежність від ігор, також як наркоманія та алкоголізм, призводить до серйозних руйнувань усіх сфер життя людини – соціальної, біологічної, психологічної та духовної. Наше завдання полягає в тому, щоб допомогти людині позбутися психологічної залежності та відновити свій стан.

Залежність від комп'ютерних ігор

Залежність від комп'ютерних ігор притаманна не лише підліткам, а й дорослим людям. Команда фахівців допоможе позбавитися психологічних проблем, які могли бути причиною розвитку згубної пристрасті. Крім того, через щоденний час за комп'ютером можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, які ми також допоможемо усунути.

Ігрова залежність у підлітків піддається лікуванню за допомогою індивідуальних та групових консультацій із психологом. У стаціонарі наркологічного центру працюють кваліфіковані фахівці, які знають про особливості розвитку комп'ютерної залежності та допоможуть її позбутися.

Як допомогти ігроману

Часто ігромани не усвідомлюють проблему, з якою зіткнулися. Вони використовують виправдання – «я не маю залежності, це моє хобі» або «комп'ютерні ігри допомагають мені розслабитися після важкого дня». Тому першим завданням фахівців є подолання заперечення та мотивація на лікування.

Якщо людина не хоче лікуватися – ми допоможемо переконати її у необхідності реабілітації. Коли залежний зможе об'єктивно подивитися на своє життя "з боку", він зможе визнати проблему та погодитися пройти лікування. Наші психологи допоможуть у цьому, записатися на консультацію до фахівця можна на нашому сайті.