Як швидко вийти із запою

У пошуку відповіді питання: «Як швидко вийти із запою?» багато людей припускаються помилки, вони застосовують аптечні ліки без призначення лікаря і в більшості ситуацій це не тільки не приносить позитивного результату, але й погіршує самопочуття алкоголіка. Як потрібно діяти, якщо ви хочете зупинити запой?

 • Викличте лікаря-нарколога додому;
 • Повідомте кількість випитого спиртного;
 • Якщо у вас є алергія на ліки – скажіть про це лікарю;
 • Доктор підбере медикаментозні препарати;
 • Встановить відновлювальну крапельницю;
 • Допоможе очистити організм від токсичних речовин;
 • Залишить свої рекомендації щодо подальшого лікування.

Не намагайтеся самостійно позбавитися похмілля або купірувати ознаки білої гарячки у алкоголіка. Ви можете нашкодити та погіршити ситуацію. Наркологічна допомога у Харкові – це спосіб обірвати запой швидко та безпечно. Усі послуги надаються анонімно без постановки на облік.

Як допомогти алкоголіку при запої

Існує кілька способів, як допомогти алкоголіку при запої. Насамперед для ефективного результату необхідно, щоб усі маніпуляції проводив кваліфікований спеціаліст. Усі методи терапії, починаючи від детоксикації організму і закінчуючи кодуванням або підшивкою, підбираються індивідуально для кожної людини.

Доктор ознайомиться з історією хвороби людини, яка п'є, зможе визначити показання та протипоказання до проведення процедур, залишить свої рекомендації з приводу лікування запійного алкоголізму в стаціонарі. Найдієвіший спосіб кинути пити – комплексний підхід, що складається з наркологічної та психологічної допомоги.

Що робити при запої

Якщо запої повторюються регулярно і кількість тверезих днів значно менша, ніж у стані алкогольного сп'яніння – можна говорити про хронічний алкоголізм та його лікування. Найчастіше на проблему звертають увагу сім'ї, де є алкоголік, а не сам пияка, який з великою ймовірністю заперечуватиме залежність. Що робити під час запою?

 • Постаратися запобігти наслідкам. Зробити це можна своєчасно звернувшись до фахівців, які переконають алкоголіка пройти лікування;
 • Не заплющувати очі на проблему. Якщо запої стали частиною вашого життя – довіртеся працівникам наркологічного центру, які допоможуть позбавитися залежності;
 • Не використовувати препарати без призначення лікаря. Це може зашкодити стану питущої людини і обернутися згубними наслідками;
 • Не довіряти народним засобам, магічним змовам, безкоштовним установам, де пропонують пройти лікування.

При запійному алкоголізмі людина потребує медичної допомоги. Щоб обірвати запой, необхідно встановити крапельницю з живильними елементами та антиоксидантами. Це допоможе вивести токсичні речовини та запобігти отруєнню організму, після чого рекомендується пройти реабілітацію, кодування або підшивку.