Щоб не говорив вам наркоман, як би він не заперечував вживання і не намагався переконати вас у тому, що може кинути вживати самостійно, пам'ятайте, що лікування наркоманії у Харкові – це невід'ємна частина курсу відновлення організму та психіки після прийому наркотичних препаратів.

Реабілітаційний центр для наркоманів – терапевтичне середовище, де за участю психолога, нарколога-психіатра, тренерів особистісного зростання та інших фахівців відбувається адаптація до тверезого способу життя. Якщо ви шукаєте спосіб кинути вживати наркотики, ми рекомендуємо пройти комплексне лікування в стаціонарі.

Питання лікування наркоманії в Харкові, з кожним роком стає все актуальнішим.

У послугах лікування наркоманії в Харкові, на сьогоднішній день потребує величезна кількість молоді та навіть підлітків.

Це пов'язано з доступністю наркотичних речовин у нашій країні, вони практично легально продаються з прилавків аптек, кіосків або навіть інтернет магазинів, і у зв'язку з цим кількість залежних зростає з геометричною прогресією.


Реабілітаційний центр у Харкові використовує свою поетапну програму стаціонарного лікування від залежностей:

Фізичне відновлення — це початковий етап. Детоксикаційна медикаментозна терапія лише знімає абстинентний синдром (ламання). Якщо обмежиться тільки цим, психологічні проблеми, які в переважній більшості випадків і є причиною наркологічних та інших залежностей, залишаються невирішеними. ефективного лікувального курсу У клініці працюють досвідчені лікарі-психотерапевти, які пройшли міжнародну акредитацію. З хворими проводяться групові та індивідуальні заняття.

Соціальна адаптація дає можливість повернутися до повноцінного життя в суспільстві. Більшість наших пацієнтів знаходять гідну роботу, будують сім'ї. У нашому реабілітаційному центрі лікування наркозалежності анонімне. Це дозволяє позбавитися хвороби без шкоди для репутації.


Лікар-нарколог Харків

Спеціаліст у галузі наркології та психіатрії – лікар-нарколог у Харкові, допоможе зняти ломку від наркотиків, проведе тести на вживання, діагностує стадію залежності та наслідки для організму та психіки, які вимагають невідкладної наркологічної допомоги. Перший етап лікування – це детоксикація після вживання наркотиків.

• Нарколог надає допомогу в стаціонарі або вдома;
• Лікар позбавить вас від наркотичної ломки;
• Медикаментозне лікування допоможе усунути побічні ефекти наркотиків;
• Ви зможете пройти тест на наркотики на будинку;
• Фахівець складе індивідуальний план лікування захворювань наркоманів.

Ви можете викликати лікаря-нарколога додому, щоб спеціаліст провів необхідні процедури для очищення організму від токсичних речовин. УБОД – найефективніший спосіб зняти ламання від опіатів у домашніх умовах. Відновна крапельниця допоможе усунути ознаки абстиненції та покращити ваше самопочуття.


Наркологічний центр

Наркологічний центр пропонує комплексне лікування наркоманії. Початковий етап – проведення детоксикації. Після чого ми рекомендуємо пройти курс реабілітації в стаціонарі, щоб позбавитися психологічної залежності. Соціальна адаптація – завершальна частина лікування.

Терміни реабілітації в наркологічному центрі залежать від індивідуальних особливостей, стажу вживання наркотиків та інших факторів. Щоб реабілітація була ефективною, наші фахівці проводять мотиваційну бесіду із залежною людиною, щоб допомогти переконати наркомана лікуватися.


Вартість лікування для наркоманів та хворих з іншими залежностями впливають:

  • Фізичний стан здоров'я хворого;
  • Стадія розвитку хвороби, тяжкість захворювання;
  • Вік пацієнта;
  • Методика, яка призначається після попереднього обстеження;
  • Тривалість курсу, кількість етапів лікування;
  • Складові реабілітації;
  • Умови проживання у центрі.

Для розрахунку вартості лікування від наркоманії радимо звернутися за попередньою консультацією лікаря-нарколога за телефонами гарячої лінії!